ali furkan yılmaz kişisel web blogu Ali Furkan YILMAZ 0454 606 0 616

HAKKIMDA

  • Ali Furkan YILMAZ
  • Ali Furkan YILMAZ
  • 9 Nisan 1994
    Giresun
    Grafik/Yazılım

Ücretsiz .edu uzantılı backlink

Zamanında bir şekilde almayı başardığım ve boşta duran resmi Polonya uzantısı olan .edu.pl domainim vardı, değerlendirmek adına dizin sitesi kurdum. Site direkt olarak Alexa'da TR 59k'dan giriş yaptı. Sitenizi ücretsiz bir şekilde kolayca dizine ekleyebilirsiniz.

. . . #makaleler 3 ay önce

IGSepeti.com Instagram Takipçi, Beğeni Paketleri

Tamamen gerçek ve Türk instagram takipçi, beğeni, aylık oto beğeni ve keşfet paketleri satın almak istiyorsanız size IGSepeti.com'u önerebilirim. IGSepeti üzerinden kolayca siparişinizi verebilir ve işleminizi kredi kartı veya havale/eft işlemiyle tamamlayabilirsiniz. Sosyal medya için takipçi ve benzeri hizmetlerin satışını yapan IGSepeti'nde Bitcoin(BTC) ödemesi de geçerli.

IGSepeti.com

. . . #makaleler 5 ay önce

R10.Net: Pastadan Büyük Dilimi Coşkun Çetin Aldı

Türkiye'de Webmaster Platformu denildiği zaman açıldığı günden bugüne zirvede yerini koruyan, içerisinde birçok Webmaster, Grafiker ve çeşitli geliştiricileri barındıran R10.Net'in yeni ve en büyük hissedarı Coşkun Çetin oldu. Kendi çevresinden oluşturduğu profesyonel ekibi ve takım arkadaşlarıyla "We Love Google" sloganı altında R10 için modern ve yeniliğe açık geliştirmeler sağlayarak forumu daha sağlıklı bir ticaret pazarına dönüştürdüler.

. . . #makaleler 11 ay önce

Godaddy güncel domain kampanyası

Godaddy çeşitli zaman aralıklarında 1$ .com domain kodu dağıttığı oluyor. Bu hafta da ilk kaydedeceğiniz .com uzantılı domain için 4.99₺ kampanyasını başlattı. Godaddy ile tanışmayı planlayan arkadaşlar varsa .com alan adını hemen kaydedebilirler.

. . . #makaleler 2 yıl önce
anasayfa ← daha eskiler

internete dair her şey