ali furkan yılmaz kişisel web blogu Ali Furkan YILMAZ 0454 606 0 616

HAKKIMDA

  • Ali Furkan YILMAZ
  • Ali Furkan YILMAZ
  • 9 Nisan 1994
    Giresun
    Grafik/Yazılım

R10.Net: Pastadan Büyük Dilimi Coşkun Çetin Aldı

2018-09-20
makaleler

Türkiye'de Webmaster Platformu denildiği zaman açıldığı günden bugüne zirvede yerini koruyan, içerisinde birçok Webmaster, Grafiker ve çeşitli geliştiricileri barındıran R10.Net'in yeni ve en büyük hissedarı Coşkun Çetin oldu. Kendi çevresinden oluşturduğu profesyonel ekibi ve takım arkadaşlarıyla "We Love Google" sloganı altında R10 için modern ve yeniliğe açık geliştirmeler sağlayarak forumu daha sağlıklı bir ticaret pazarına dönüştürdüler.

Aynı zamanda İzmir'li iş adamı Coşkun Deniz 10 yılı aşkın süredir kendi kurmuş olduğu ve CEO görevini üstlendiği, sektöründe çok önemli bir konumda bulunan MegaTR isimli firmasında hosting hizmeti vermektedir.

undefined

R10.Net'i diğer Webmaster Platformlarından ayıran özelliklerinden en önemlisi siteye üye alımı kapalı olması. Coşkun Çetin dönemi öncesinde siteye üye olmak için forum içerisinden birisinin sizi davet etmesi gerekiyordu. Coşkun Çetin döneminde ise bu üye alımı politikasına ek olarak forum dışındaki insanlara elektronik posta yoluyla forum yönetiminden davetiye kodu talep etme hakkı verildi. Bu sayede yönetim ekibi R10.Net için uygun nitelikleri taşıyan insanları seçerek onlara davetiye kodu yollamaya başladılar.

Şüphesiz R10.Net WebMaster Platformu internet ile uğraşan yazılımcısından makalecisine kadar birçok insan için ekmek kapısı olmuş durumda. Umarız ki bu durum yıllar boyunca sürer. 


internete dair her şey