ali furkan yılmaz kişisel web blogu Ali Furkan YILMAZ 0454 606 0 616

HAKKIMDA

  • Ali Furkan YILMAZ
  • Ali Furkan YILMAZ
  • 9 Nisan 1994
    Giresun
    Grafik/Yazılım

R10.Net: Pastadan Büyük Dilimi Coşkun Çetin Aldı

Türkiye'de Webmaster Platformu denildiği zaman açıldığı günden bugüne zirvede yerini koruyan, içerisinde birçok Webmaster, Grafiker ve çeşitli geliştiricileri barındıran R10.Net'in yeni ve en büyük hissedarı Coşkun Çetin oldu. Kendi çevresinden oluşturduğu profesyonel ekibi ve takım arkadaşlarıyla "We Love Google" sloganı altında R10 için modern ve yeniliğe açık geliştirmeler sağlayarak forumu daha sağlıklı bir ticaret pazarına dönüştürdüler.

. . . #makaleler 11 ay önce

PHP canlı tv izleme yazılımı

R10 Webmaster Forum'unda phpHTML nicki arkadaşın altyapısal olarak yaptığı yazılımın kendisinden izin alarak geliştirildiği versiyondur. Kullanıcıların M3u8 formatında canlı televizyon izlemesini sağlayan yazılımın tasarımı responsive hale getirilerek hem masaüstü hem de mobil ile uyumlu hale getirilmiştir.

. . . #calismalar 1 yıl önce #ücretli

Godaddy güncel domain kampanyası

Godaddy çeşitli zaman aralıklarında 1$ .com domain kodu dağıttığı oluyor. Bu hafta da ilk kaydedeceğiniz .com uzantılı domain için 4.99₺ kampanyasını başlattı. Godaddy ile tanışmayı planlayan arkadaşlar varsa .com alan adını hemen kaydedebilirler.

. . . #makaleler 2 yıl önce

PSD twitch panel seti

Twitch panel seti butonlar ve yayın kapalı ekranından oluşmaktadır. Panel butonları 312 piksel genişliği ve 80 piksel yüksekliğinden oluşmaktadır. Offline screen ekranı ise 1080p standartlarında hazırlanmıştır. PSD dosyaları üzerinden kolayca renk değişimi yapabilme imkanı bulunmaktadır.

. . . #calismalar 2 yıl önce #ücretli
yeni yazılar → anasayfa ← daha eskiler

internete dair her şey